Všude dobře a v kanceláři jakbysmet

červenec 26, 2019

útulná kancelářPři průměrné délce života prý strávíme v práci přibližně 12 let. To už je nějaká doba. Takže stojí za to zamyslet se, jestli se vůbec pohybujeme v prostředí, kde se cítíme příjemně. Pokud si říkáte, že vaší kanceláři by nějaké to oživení prospělo, přečtěte si v našem článku, jak na to.

Kompletní manuál: změna sídla společnosti

listopad 29, 2018

změna sídla společnostiRozhodli jste se pro stěhování do lukrativnější oblasti? Nemůžete si dovolit vysoké nájemné, které každý měsíc musíte zaplatit? Připravili jsme pro vás článek na téma změna sídla firmy, ve kterém se dozvíte, co vše je potřeba zařídit nebo kde změnu sídla ohlásit. U společnosti s ručením omezeným a akciové společnosti taková změna často vyžaduje časově a finančně náročný zásah do společenské smlouvy.

Virtuální sídlo je jen pro podvodníky!?

květen 8, 2018

workspace 2985783 640Mezi lidmi stále převládá názor, že virtuální sídlo je jen pro podvodníky. Je tomu opravdu tak? Chtějí se zde nedůvěryhodné společnosti a podvodníci skrývat před světem?

Buďte svým zákazníkům na očích

únor 8, 2018

foto 61Ať už podnikáte v jakékoliv sféře, je důležité, aby k vám vaši zákazníci i partneři dobře trefili. A to jak do vaší prodejny, tak do kanceláře. Potřebujete, aby vás bylo vidět už zdálky? Chcete, aby vaše sídlo bylo označeno elegantně a srozumitelně? Víme, jak na to.

Celoskleněná kancelář - soukromí i otevřenost v luxusním balení

říjen 9, 2017

ww 16 Sapglass Float cire - prosklené dveřeFandíte současnému designu a chcete pracovat s aktuálními trendy i ve své firmě? Vyzkoušejte celoskleněnou stěnu třeba v konferenční místnosti. Zdánlivě odvážné řešení má docela mnoho praktických výhod. O jaké benefity jde? To si přečtěte v našem článku.

Sídlo firmy v bytě - výhody a nevýhody

listopad 29, 2016

sídlo firmy v bytěPředevším začínající podnikatelé, kteří nepotřebují mnoho prostoru pro práci, nejednají často s klienty, nevyužívají skladové prostory nebo nemají dosud zaměstnance, často uvažují o umístění sídla své firmy do bytu. Je to především z důvodu pohodlí a také kvůli ceně. Zbytečně nechtějí platit za prostory, které efektivně nevyužijí.

Jak na ohlášení a zrušení provozovny

srpen 30, 2016

jak na ohlášení a zrušení provozovnyProvozovna není pro podnikatele povinná. Závisí vždy na charakteru jeho živnosti. Když už se pro zřízení provozovny rozhodnete, musíte ji samozřejmě řádně ohlásit. Stejně tak pokud už pro vás provozovna není již více aktuální, tak ji lze zrušit. Poradíme vám, jak při těchto krocích postupovat a na co především si dát pozor.

Pronájem kanceláří na Praze 3 - Atrium Flora má řešení pro všechny podnikatele

srpen 29, 2016

pronájem kanceláří Atrium FloraHledáte kancelářské prostory v Praze, situované v atraktivní lokalitě, plně vybavené a ještě za dobrou cenu? Pokud nechcete pouze virtuální adresu, ale máte zájem o místo, odkud budete podnikat, doporučujeme vám podívat se na kanceláře na Praze 3, nacházející se konkrétně v obchodním centru Atrium Flora na Vinohradech.

Virtuální sídlo společnosti

květen 30, 2013

virtualni sidlo spolecnostiŽádná firma se neobejde bez svého sídla. Jedná se totiž o jeden z údajů, který se zapisuje do obchodního rejstříku. Je to místo, na kterém by měl být podnikatel k zastižení. Má reprezentativní funkci a ovlivňuje tak mínění klientů, pracovníků i obchodních partnerů. V dnešním článku se zaměříme na virtuální sídlo společnosti. Zjistíte, jaké jsou jeho výhody a kdy se vyplatí si ho zařídit.

Reklama v místě prodeje

únor 28, 2013

firemni-hypoteka

Vyrábíte, prodáváte nebo poskytujete služby? Přemýšlíte o efektivní reklamě pro svou firmu? Využijte možnosti reklamy v místě prodeje. Jedná se o velmi účinnou reklamu, přímo na očích vašich potenciálních klientů a zákazníků. Budova vaší firmy může být teď nenápadná, s reklamou v místě prodeje se však rázem stane nepřehlédnutelnou.

Podnikatelská hypotéka pro malé i velké firmy

leden 28, 2013

firemni-hypotekaHypotéky na podnikání, podnikatelské hypotéky či business hypoteční úvěry. Tyto všechny pojmy zastřešují hypoteční úvěry, které můžete jako společnost či OSVČ získat k financování své podnikatelské nemovitosti. Hypoteční úvěry dnes nabízí mnoho bank. Jak probíhá vyřízení takové hypotéky? Co budete potřebovat pro úspěšné podání žádosti? A jaké konkrétní produkty jsou dnes k mání na hypotečním trhu?

Sídlo firmy u obchodních společností

červen 3, 2012

Sídlo firmy u obchodních společnostíVýběr sídla firmy je obvykle jednou z jednodušších povinností, které váš čekají při založení společnosti. Přesto se vyplatí dát si pozor na několik zdánlivých maličkostí, které by založení společnosti mohly zkomplikovat.

Sídlo firmy

květen 23, 2012

byznys-puzzleChcete sídlo firmy přímo v centru města? Chcete prestižní sídlo, které k vám přiláká nové zákazníky a klienty? Pokud nemáte dostatek financí na pronájem kancelářských či výrobních prostor ve vámi vyhlídnuté lokalitě, zvolte si virtuální kancelář, jako oblíbenou doplňkovou službu, kterou si můžete objednat k založení ready made společnosti.

Joomla SEF URLs by Artio