Celoskleněná kancelář - soukromí i otevřenost v luxusním balení

říjen 9, 2017

ww 16 Sapglass Float cire - prosklené dveřeFandíte současnému designu a chcete pracovat s aktuálními trendy i ve své firmě? Vyzkoušejte celoskleněnou stěnu třeba v konferenční místnosti. Zdánlivě odvážné řešení má docela mnoho praktických výhod. O jaké benefity jde? To si přečtěte v našem článku.

Nekonečný prostor

Celoskleněná stěna opticky zvětší i malou místnost. Při jednání se tak nikdo nebude cítit stísněně. Novým myšlenkám a nápadům se bude v otevřeném prostoru dařit lépe než kdekoliv jinde. Přirozené denní světlo bude volně procházet také okny z dalších místností. Což se samozřejmě projeví i na úspoře energie za umělé osvětlení.

Soukromí si dopřejte dle libosti

Občas je potřeba otevřít témata, která nejsou určena všem uším. I v prosklené místnosti si však můžete užít komfortního pocitu soukromí. Na trhu dnes najdete kompletně zvukotěsná skla. A pokud i to je málo, technologie některých výrobců umožňují dle libosti měnit zatmavení skel, podle toho, jak je to zrovna potřeba.

Aby to bylo ono

Celkové ladění kanceláře či konferenční místnosti se dá dotvořit výběrem konkrétního typu skla nebo jeho zdobení. Ať už se jedná o minimalistické linie, nebo složitější obrazce vytvořené tzv. pískováním skleněného povrchu. Kromě toho se k dekorování používá také keramický potisk skel. Keramický inkoust je velice odolný a dokáže na sklo přenést v podstatě jakýkoliv monochromatický nebo fotografický motiv.

Když je stěna moc a okno málo

Celoskleněná stěna je na vás přece jen už trošku moc? Pokud si přesto chcete dopřát všechny zmíněné výhody alespoň v menší míře, vyzkoušejte třeba prosklené dveře. Ty jsou na trhu v široké škále variant. Ať už jde o jejich provedení, zdobení, nebo způsob otevírání. Zasunovací typy vám např. ušetří spoustu místa, což se v menší kanceláři určitě hodí.

Joomla SEF URLs by Artio