Pronájem kanceláří na Praze 3 - Atrium Flora má řešení pro všechny podnikatele

srpen 29, 2016

pronájem kanceláří Atrium FloraHledáte kancelářské prostory v Praze, situované v atraktivní lokalitě, plně vybavené a ještě za dobrou cenu? Pokud nechcete pouze virtuální adresu, ale máte zájem o místo, odkud budete podnikat, doporučujeme vám podívat se na kanceláře na Praze 3, nacházející se konkrétně v obchodním centru Atrium Flora na Vinohradech.

Pronájem kanceláří na Praze 3 nabízí společnost Scott & Weber, která pro nové zájemce o kancelářské prostory připravila řadu výhod (například v podobě 2 měsíců zdarma při sepsání smlouvy na 2 roky), jelikož kancelářské centrum Atrium Flora Office se teprve nyní otevírá. Kanceláře jsou pohodlně dostupné z centra hlavního města i z jeho okrajových částí, což je velmi výhodné pro vás samotné, pro vaše zaměstnance, klienty i obchodní partnery.

Vybavené kanceláře jsou ihned k dispozici

Pokud už déle sháníte pronájem kanceláře, určitě jste se setkali s nabídkou na prázdné kanceláře bez potřebného vybavení či připojení k internetu. Zařízení takové kanceláře může trvat až několik týdnů. Zde máte výhodu, že si pronajímáte již zařízené prostory, ve kterých vám nebude nic chybět. Kanceláře jsou vybavené nejlepší kancelářskou technikou, klimatizací, moderním nábytkem a samozřejmostí je i připojení k internetu.

K dispozici vám je také moderní a prostorná terasa, která láká k relaxaci po náročném pracovním dni. Využívat můžete také služeb recepce, osobní asistentky, IT specialisty nebo úklidu či údržby. Nesmíme zapomenout ani na prostorné podzemní garáže. Ty slouží celému obchodnímu centru a nabízejí až 750 parkovacích stání.

Spojení kancelářských prostor a nákupní galerie

Spojení kanceláří s nákupní galerií je zajímavé pro vás i pro vaše budoucí zákazníky. Sídlí zde i další známé společnosti, jako například Thomas Cook, Danone nebo Reckitt Benckiser. Celkem můžete vybírat ze 36 plně vybavených kanceláří a snadno do nich přesunout sídlo společnosti. K dispozici vám jsou také 3 zasedací místnosti, využitelné na pracovní schůzky, kuchyňka, copy centrum nebo serverovna.

Velkou předností tohoto pronájmu je flexibilita - kancelář totiž můžete využívat po libovolně dlouhou dobu. Jestliže uvažujete nad změnou sídla či místa podnikání, tak právě sídlo firmy na Praze 3 v obchodní galerii Atrium Flora rozhodně stojí za vyzkoušení.

Joomla SEF URLs by Artio