Sídlo firmy

květen 23, 2012

byznys-puzzleChcete sídlo firmy přímo v centru města? Chcete prestižní sídlo, které k vám přiláká nové zákazníky a klienty? Pokud nemáte dostatek financí na pronájem kancelářských či výrobních prostor ve vámi vyhlídnuté lokalitě, zvolte si virtuální kancelář, jako oblíbenou doplňkovou službu, kterou si můžete objednat k založení ready made společnosti.

Místo podnikání či sídlo provozovny je jednou z náležitostí, bez které se při založení společnosti obchodního charakteru rozhodně neobejdete. Je obsaženo nejen ve vašem vlastním živnostenském oprávnění, ale i například ve společenské a zakladatelské smlouvě či listině. Sídlo společnosti v atraktivní lokalitě dokáže pomoci při budování prestižní základny.

Skvělou volbou pro mnoho začínajících podnikatelů je tak virtuální kancelář. Ačkoli se z ní platí také pronájem, je výrazně nižší než skutečná částka za pronájem například v hlavním městě. Korespondenční i fakturační adresa se může nacházet v místě virtuální kanceláře. Sídlo firmy ready made je mnohdy zasazeno do virtuální kanceláře i z důvodu, že nechcete měnit místo svého bydliště nebo podnikání.

Joomla SEF URLs by Artio