Koupě ready made společnosti se vám vyplatí

červen 27, 2016

kouě ready made společnostiPořízení ready made společnosti je zajímavou alternativou k založení obchodní společnosti na klíč. Jestliže z nějakého důvodu potřebujete svou obchodní společnost ihned, jedná se o skvělé řešení, které navíc nevychází v porovnání se založením firmy ani výrazně dráže. Cena za společnost se vám sice na první pohled může zdát vysoká, je však nutné si uvědomit, že zahrnuje již celou řadu uhrazených poplatků.

Ready made společnosti jsou velmi oblíbené v Čechách i v zahraničí. Na českém trhu je nejvyšší poptávka po ready made společnostech s ručením omezeným a po ready made akciových společnostech. Touto formou se zakládá i evropská společnost, kterou ani jinak získat nelze. Ta má široké využití na trzích Evropské unie a je vhodná již pro zkušenější podnikatele.

Jak probíhá koupě ready made společnosti

Koupit ready made obchodní společnost se vyplatí pouze od specialisty, kde máte jistotu, že nabízená firma plně odpovídá aktuální legislativě. Společnost může být aktuálního i staršího data založení - pak na vaše zákazníky i obchodní partnery působí dojmem, že na trhu fungujete již delší dobu, což vám může napomoci k získání důležitých zakázek. Ani ready made společnosti staršího data však nevykonávaly žádnou obchodní činnost. Nemají z minulosti žádné závazky či pohledávky. Jsou připraveny pouze k vašim službám.

Převod společnosti na vaše jméno proběhne téměř okamžitě. Například společnost s ručením omezeným takto získáte již během jediného dne. Společnost má plně splacený základní kapitál, který tak nemusíte vydávat z vlastních zdrojů, je zapsaná v obchodním rejstříku a může mít i přidělené sídlo (například pokud se rozhodnete pro pronájem virtuální adresy, která se v souvislosti s ready made službami stále častěji nabízí).

Vlastní ready made od specialistů

Specialisty na zakládání a prodej firem naleznete v Companies.cz. Jestliže tedy máte zájem o novou obchodní společnost ihned, stačí zavolat nebo jim poslat nezávaznou poptávku. Bližší informace o všech poskytovaných službách naleznete přímo na jejich webových stránkách.

Joomla SEF URLs by Artio