Ready made evropská společnost - vyplatí se?

červen 13, 2013

ready made evropská společnostPřipravili jsme pro vás další článek na téma evropská společnost. Jedná se o společnost, která působí mezinárodně a může mít tak sídlo na území kteréhokoliv státu Evropské unie. O založení evropské společnosti jsme již jeden článek publikovali. Dnes se tedy podrobně zaměříme na ready made evropskou společnost. Jaké má výhody a nevýhody? Vyplatí se vůbec investovat do jejího založení?

Ready made evropskou společnost můžete získat přibližně za cenu 65 tisíc Kč. Při jejím pořízení můžete vybírat ze dvou typů, a to ze založení společnosti na klíč a z koupě již vytvořené společnosti.

Ready made evropská společnost na klíč

Mnoho specializovaných firem obě možnosti nabízí prostřednictvím svých webových stránek, kdy mnohdy stačí jen jedna osobní konzultace a domluva konkrétních podmínek. Založení společnosti vám tak zabere jen několik hodin. Výhodou společnosti na klíč je, že si můžete stanovit konkrétní požadavky, kterým se ready made specialista při zakládání přizpůsobí. Ve druhém případě získáte firmu prakticky okamžitě.

Investice do ready made evropské společnosti

Ready made evropská společnost se vyplatí každému, kdo má k dispozici dostatečné vlastní nebo cizí zdroje. Při objednání ready made SE si dejte však dobrý pozor, za jaké služby konkrétně platíte. Některé firmy totiž účtují notářské poplatky zvlášť, a proto může být cena za založení o něco nižší. Sídlo se většinou nachází na virtuální adrese a po domluvě je možné jej samozřejmě změnit. Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku, má splacený základní kapitál, sepsány veškeré nezbytné dokumenty a vy tak můžete začít podnikat prakticky okamžitě. Na úhradě kapitálu je potřeba se domluvit s ready made specialistou. S ready made evropskou společností můžete ušetřit spoustu času a náklady do podnikání zvýšit jen o zlomek.

Mnoho firem nabízí české i zahraniční společnosti. Ty druhé můžete využít v případě, kdy jste rozhodnuti, že nechcete podnikat v České republice a evropskou společnost byste spíše rádi použili pro snadnější vstup na zahraniční trhy.

Co získáte s ready made SE

Je mnoho záležitostí, které je potřeba při založení ready made evropské společnosti zařídit. S koupí firmy na objednávku získáte promptně jednotné číslo DPH. Základní kapitál činící alespoň 120 tisíc eur můžete splatit s odkladem. Mnoho založených ready made SE má zaregistrované všechny živnosti (není tedy nutné zdržovat se úpravami a ani později nemusíte nic řešit, pokud změníte obor svého podnikání) a dále je založen transparentní bankovní účet.

Ready made evropská společnost - co vše je potřeba

Při založení evropské společnosti ready made způsobem se sepisuje mandátní smlouva a vystavuje plná moc. Jakmile se uhradí obstaratelský poplatek, je nová firma převedena na svého majitele. Do 10 pracovních dnů je ke společnosti dodán výpis z obchodního rejstříku. K mnoho těmto společnostem je možné zajistit i vedení účetnictví nebo sídlo formou virtuální kanceláře.

Joomla SEF URLs by Artio