Vedení firemního účetnictví svěřte specialistům

září 13, 2016

vedení účetnictvíKaždá firma má povinnost vést své účetnictví. S otázkou: "Je lepší na vedení účetnictví zaměstnat účetní ve firmě nebo jeho zpracování svěřit externímu specialistovi", se dnes potýká téměř každý. Při jejím zodpovězení doporučujeme zohlednit, v jaké fázi vývoje se vaše obchodní společnost nachází, případně zda máte malý, střední či velký byznys.

Najmout si specialistu na zpracování účetnictví může opravdu každý. Především pokud začínáte podnikat a nemáte ještě rozsáhlé účetní potřeby, aby se vám vyplatilo zaměstnání vlastního pracovníka, můžete využít služeb specialisty a přitom ještě ušetřit.

Zpracování účetnictví specialistou má své výhody

Když provozujete malý či střední podnik, tak vlastní účetní pravděpodobně nevytížíte na celý pracovní úvazek a navázání spolupráce s externistou vám rovněž přinese výraznou úsporu prostředků.

Spolupráci se specialistou na zpracování účetnictví doporučujeme navázat i tehdy, pokud podnikáte ve velkém. Máte zde větší záruku kvalitních služeb, které obvykle dokládají mnohaleté zkušenosti v oboru a vynikající reference.

Co vše zahrnuje vedení účetnictví

Pod vedením účetnictví si představte kompletní zpracování veškerého firemního účetnictví - například evidenci drobného a dlouhodobého majetku, evidenci závazků a pohledávek, účtování cestovních náhrad, mezd atd. Ve firmě pro tyto oblasti často potřebujete hned několik zkušených pracovníků, abyste měli jistotu, že vše bude provedeno správně.

Své účetní potřeby však můžete vyřešit tak, že se obrátíte na specialisty. U nich máte zaručeno, že vás budou pravidelně informovat o celkovém stavu účetnictví, vašich závazcích a pohledávkách. Budou dlouhodobě evidovat váš majetek a skladové zásoby, připravovat daňová přiznání a platební příkazy v požadovaných termínech, sestavovat účetní závěrku, rozvahu či výkaz zisků a ztrát.

Profesionální účetní služby od Profitas.cz

Na kompletní zpracování účetnictví se specializují u Profitas.cz. Navíc si zde můžete zajistit také asistenci při inventurách nebo zastupování před finančním úřadem při kontrole či místním šetření. Profitas.cz mají 20 let zkušeností, jsou vám stále k dispozici a dokáží zákonně optimalizovat vaše daně. Jestliže se nedokážete rozhodnout, zda je pro vás specialista na účetnictví dobrou volbou, využijte zde konzultace zdarma a sami se tak přesvědčte o vysoké kvalitě služeb.

 

Joomla SEF URLs by Artio